DMZ - Çift Sıra Kanatlı Dairesel Kanal Menfezi

  • Üfleme menfezi
  • Alüminyum profilden imalat
  • Aerodinamik yapıya sahip kanatlar
  • Yönlendirilebilir kanat yapısı
  • Düşük basınç kaybı
  • Yuvarlak hava kanallarına direkt montaj

DMZ Çift Sıra Kanatlı Dairesel Kanal Menfezi havalandırma ve klima sistemlerinde üfleme havasını mahal içerisine dağıtmak amacıyla kullanılmaktadır.

Yatay veya dikey hava atış uygulamalarda kullanılması uygundur. Yuvarlak hava kanallarına direkt monte edilebilir. (Direkt yuvarlak kanala montaj için menfezin H ölçüsü kanal çapının en fazla yarısı kadar olmalıdır.)

DMZ iki ana parçası olan kasa ve çift sıra yönlendirici kanat grubundan oluşmaktadır. Dış çerçevenin eğik açılı birleşme noktalarına kaynak yapılır sonrasında taşlanır. Böylece birleşme noktaları neredeyse görünmez hale gelir. Kanatları aerodinamik yapıya sahip olup el ile rahatlıkla ayarlanabilmektedir. Yatay arka kanatçıklar ile hava akış formu ve uzunluğu ayarlanabilir. Dikey ön kanatçıklar ile hava akış yönü ayarlanabilir.

Kasa ve kanatları özel çekme alüminyum profilden üretilmektedir. 22 mm ve 32 mm ölçülerinde iki adet çerçeve ölçüsüne sahiptir. Montaj şekli müşteri talebine göre vidalı, mandallı, klipsli olarak seçilebilir. Standart olarak, ürün “Elektrostatik Toz Boyama’ işlemi ile RAL 9010 renge boyanır, montaj şekli vidalı, çerçeve ölçüsü 32 mm’dir. Müşteri talebi doğrultusunda diğer RAL kodlarında boyanabilmektedir ya da metalik görünüm istendiğinde mat alüminyum eloksal kaplama veya ham halde üretilebilir. Hava ayarının yapılması istendiğinde, zıt kanatlı hava ayar damperi özel damper anahtarı ile sevk edilir. DMZ, siparişte belirtilmediği sürece standart olarak üretilmektedir.

Çizim Talep Et
Ürün Detayı Sor
Şartname Talep Et

Yayınları Filtrele

Ürün Kataloğu / Product Catalog 2021